POWSTAŁ FILM DOKUMENTALNY

O tym, jak wygląda aborcja w polskich szpitalach.
Świadkowie przerywają milczenie, a prawda wypłynie na światło dziennie.
KWIECIEŃ
> 20.04.2024 o 20:00 Dom Aktywności Mieszkańców, ul. Barwna, 21-002 Marysin koło Lublina
> 21.04.2024 o 19:00 Parafia św. Wojciecha, ul. Moniuszki 12, 58-506 Jelenia Góra
> 24.04.2024 o 19:00 Sala przy parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Garncarska 13 (wejście od ul. Klasztornej), 58-200 Dzierżoniów
> 25.04.2024 po 19:00 Parafia pw. św. Maurycego, ul. Traugutta 34, 50-402 Wrocław
> 25.04.2024 o 20:00 Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia” ul. Stawki 43 lok. U1, 00-193 Warszawa
> 26.04.2024 o 19:00 Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza, ul. Pasterska 2, 07-300 Ostrów Mazowiecka
> 27.04.2024 o 17:00 Kino Beskid, ul. Krakowska 132, 34-120 Andrychów
> 27.04.2024 o 18:00 ul. Jagiellońska 59/65 (pierwsze piętro), 42-200 Częstochowa
> 28.04.2024 po Mszach św. o 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 Parafia Podwyższenia Krzyża  Świętego, ul. Kard. Wyszyńskiego 45, 21-400 Łuków
> 28.04.2024 o 16:30 Dom parafialny przy kościele św. Jadwigi, ul. Tadeusza Kościuszki, 05-822 Milanówek k. Warszawy
> 28.04.2024 o 18:15 Parafia M.B. Nieustającej Pomocy, ul. Nowa 1, 05-300 Huta Mińska
> 28.04.3034 o 19:00 Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Szkolna 36, 43-250 Pawłowice
> 29.04.2024 o 19:00 Parafia p.w. Ducha Świętego, ul. Węglowa 7a, 41-106 Siemianowice Śląskie
> 29.04.2024 o 19:00 Parafia NMP Matki Kościoła, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój 

MAJ

> 06.05.2024 o 18:00 Kino za Rogiem, ul. 600-lecia (budynek Szkoły Podstawowej), 89-300 Łobżenica, powiat pilski
> 06.05.2024 o 18:00 Kino Kijów, Aleja Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
> 07.05.2024 o 19:00 Katolicki Dom Kultury im. Ks. Kard. A. S. Sapiehy, ul. Bobrowskiego 6, 31-552 Kraków
> 11.05.2024 o 15:00 Parafia św. Jana i Pawła męczenników, ul. Chorzowska 160, 40-101 Katowice-Dąb 
> 11.05.2024 o 18:30 Archidiecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Rodzina Nazaret, ul. Krakowska 15/17, 42-202 Częstochowa
> 11.05.2024 o 16:00 i 19:00 Aula przy Parafii św. Jana Pawła II, Poniatowskiego 42a, 23-400 Biłgoraj
> 11.05.2024 o 19:00 Parafia św. Michała, sala św. Jana Pawła II, Stolarska 7, 60-778 Poznań
> 11.05.2024 o 19:15 Sala Katechetyczna przy przy Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP, Legnicka 14, 59-830 Olszyna Lubańska
> 12.05.2024 o 19:00 Budynek fundacji św. Krzysztofa, ul. Parkowa 15, 59-600 Lwówek-Śląski (Płakowice)
> 12.05.2024 o 19:00 Międzynarodowe Centrum Ceramiki (II Piętro), Pl. Piłsudskiego 1c, 59-700 Bolesławiec
> 12.05.2024 o 19:30 Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Nałkowskich 80B, 20-470 Lublin
> 15.05.2024 o 18:30 Parafia Narodzenia NMP, na „Górce”, ul. Lubelska 2, 22-100 Chełm 
> 17.05.2024 o 18:00 Centrum Dialogu im. Jana Pawła II, Pl. bł. Stefana W. Frelichowskiego 1, 87-100 Toruń 
> 18.05.2024 o 15:00, Aula Sióstr Szkolnych de Notre Dame, ul. Schodowa 6, Bielsko-Biała
> 18.05.2024 o 17:15 Odział Regionalny Archidiec. Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin „Nazaret”, Budynek po lewej stronie Kościoła św. Ap. Piotra i Pawła, ul. Sienkiewicza 4, 42-400 Zawiercie
> 19.05.2024 o 19:00 Kościół Św. Zygmunta, Krakowska 1, Częstochowa
> 19.05.2024 po Mszy św. o 10:00 Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, Wiczlińska 11, 81-578 Gdynia
> 19.05.2024 o 16:00 Aula parafialna przy Parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Garwolińska 17, 08-110 Siedlce
> 19.05.2024 o 18:15 Parafia MB z Guadelupe, ul. Mazowiecka 33, 05-300 Budy Barcząckie
> 19.05.2024 o 19:00, Centrum św. Jakuba. Dom Pielgrzyma, ul. Pieniężnego 2A, 10-005 Olsztyn
> 20.05.2024 o 18:30 Dom kultury, ul. Gwarna 2, 12- 200 Ruciane-Nida
> 20.05.2024 o 19:00 Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów (Michalici), ul. Ks. Bronisława Markiewicza 1, 01-493 Warszawa
> 24.05.2024 o 17:00 Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, sala o. Pio, Pl Konstytucji 3 Maja 2 28-400 Krosno
> 24.05.2024 o 18:00 Aula Domu Katechetycznego przy Katedrze, Katedralna 2, 45- 007 Opole
> 24.05.2024 o 19:00 Hotel Vestil, Armii Krajowej 22C, 97-300 Piotrków Trybunalski
> 25.05.2024 o 19:00 Kościół Św. Wojciecha, Brzeźnicka 59, 42-215 Częstochowa
> 25.05.2024 o 19:00 Sala przy kościele św. Anny, ul. Limanowskiego 13, Poznań
> 25.05.2024 o 12:45 Niepokalanów, sala Św. Bonawentury, Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
> 25.05.2024 o 19:00 Aula Szkoły Katolickiej u Św. Pankracego, ul. PCK 23 Jelenia Góra – Cieplice
> 25.05.2024 o 17:30 Hotel Grein, al. Tadeusza Rejtana 1, 35-326 Rzeszów
> 26.05.2024 o 11:00 Polski Klub, Alexandra Road MK40 1JB, Anglia
> 26.05.2024 o 17:00 Polish Sociale Centre, Back East Street BL9 ORU, Anglia
> 26.05.2024 o 19:00 Polski Ośrodek Katolicki, Newton Hill RD, LS7 3LL, Anglia
> 26.05.2024 o 19:00 Kościół rektoralny pw. św. Judy Tadeusza, Abramowicka 2, 20-442 Lublin
> 26.05.2024 o 16:00 Dom Parafialny przy kościele św. Marii Magdaleny, ul. Trakt Węgierski 18, 38-450 DUKLA
> 26.05.2024 o 17:00 NMP Królowej Polski w Jastkowie, Al. Warszawska 24, 21-002 Panieńszczyzna koło Lublina
> 27.05.2024 o 19:30 Kino-Teatr Kurtyna przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej Armii Krajowej 34, 05-071 Sulejówek
> 28.05.2024 o 19:10 Sala pod kościołem św. Pawła Apostoła, Wyspiańskiego 25a, 32-700, Bochnia
> 30.05.2024 o 15:00 Klasztor Sióstr Benedyktynek Adoracji, Liebhartstalstr. 52, A – 1160 Wiedeń, Austria

CZERWIEC

> 01.06.2024 o 19:00 Parafia św. Michała Archanioła, ul. Stolarska 7, Poznań
> 02.06.2024 o 19:00 Parafia Św. Jadwigi Śl., sala przy plebanii, pl. Kościelny 9, 59-620 Gryfów Śląski
> 02.06.2024 po Mszy św. o 12:00 i po Mszy św. o 17:00 Parafia Przemienienia Pańskiego, Plac Narutowicza 2, 21-400 Łuków
> 02.06.2024 o 19:00 Sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9, 74-320 Barlinek
> 02.06.2024 o 10:00 Parafia św. Mikołaja, Kościelna 2, 23-250 Urzędów 
> 02.06.2024 o 18:00 Kościół Trójcy Przenajświętszej, ul. Okrzei 38, 22-300 Krasnystaw
> 05.06.2024 o 19:00 Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Dom Katechetyczny ul. Ks. B. Pieńkowskiego 1, Czeladź
> 05.06.2024 o 17:00 Kawiarenka parafialna, bazylika św. Jakuba i św. Agnieszki, pl. Kościelny 7, 48-300 Nysa
> 05.06.2024 po Mszy św. o 18:00 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata, ul. J. Nowakowskiego 2, 73-110 Stargard
> 05.06.2024 o 19:00 Salka Matki Bożej Ostrobramskiej przy wikariacie, Parafia św. Lamberta, Ul. Narutowicza 2, Radomsko
> 06.06.2024 o 19:30 Aula Salesianum, ul. św. Jana Bosko 1, 71-125 Szczecin
> 07.06.2024 o 19:15 Sala Mediateki, Słowackiego 4, 19-100 Mońki
> 07.06.2024 o 19:00 Parafia Najświętszej Krwi Pana Jezusa, ul. Żydowska 34, Poznań
> 07.06.2024 o 19:00 Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Dub 95, 22-435 Komarów-Osada
> 08.06.2024 o 17:00 Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Mistrzejowicach, sala nr 8, os. Tysiąclecia 86, 31-610 Kraków
> 08.06.2024 o 18:00 Dom katechetyczny przy parafii Św. Jana Sarkandra, Siemianowice Śląskie – Bańgów
> 09.06.2024 o 17:00 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Wyzwolenia 89, 13-220 Rybno
> 09.06.2024 o 18:00 Parafia św. Józefa (Dom Katechetyczny), Partyzantów 38, Rzeszów
> 09.06.2024 o 19:00 Emaus, aula, Jana Kilińskiego 132, Częstochowa
> 10.06.2024 o 17:00 Dom Katolicki, sala na III piętrze, ul. Lea 55, Kraków
> 12.06.2024 o 18:00 Centrum Edukacyjne im. św. Jana Pawła II, koło katedry, 44-100 Gliwice
> 12.06.2024 o 19:00 Świetlica w Domu Kultury, Wrocławska 56, 55-003 Nadolice Wielkie
> 12.06.2024 o 19:30 Archidiecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Rodzina Nazaret, ul. Krakowska 15/17 Częstochowa
> 14.06.2024 o 19:00 Sala przy kościele NSPJ, Kościelna 53/63, Częstochowa
> 15.06.2024 o 10:00 Archidiecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Rodzina Nazaret, ul. Krakowska 15/17 Częstochowa
> 15.06.2024 o 19:00 Parafia Chrystusa Sługi, ul. Palacza 7, Poznań
> 16.06.2024 o 14:15 Kaplica FSSPX św. Teresy, Chopina 35, Tczew
> 16.06.2024 o 19:00 Sala plebanii Parafii NNMP, ul. Kościelna 1, Mińsk Mazowiecki
> 16.06.2024 o 19:00 Kaplica pod kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Warszawska 29, 47-400 Racibórz
> 17.06.2024 o 19:00 Salka Matki Bożej Ostrobramskiej przy wikariacie, parafia św.Lamberta, Ul. Narutowicza 2, Radomsko
> 17.06.2024 o 19:00 Dom parafialny przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, Misjonarzy Oblatów MN 12, 40-129 Katowice
> 18.06.2024 o 18:00 Aula Parafialna przy Bazylice św. Ludwika IX, ul. Związkowa 20, Katowice – Panewniki
> 19.06.2024 o 18:00 Kino Polkowice, Dąbrowskiego 1, 59-100 Polkowice
> 19.06.2024 po Mszy św. o 19:00 Parafia św. Stanisława BM, sala Caritas, ul. Farna 20, 37-100 Łańcut
> 21.06.2024 o 18:00 Chełmżyński Ośrodek Kultury, Bydgoska 7, 87-140 Chełmża
> 21.06.2024 o 18:00 Narutowicza 86, Łódź
> 21.06.2024 o 19:00 Kościół p.w. Św. Doroty, 05-085 Zawady
> 21.06.2024 o 19:30 Sala pod Wikarówką przy kościele szkolnym, ul. Bernardyńska 14, Bochnia
> 21.06.2024 o 19:00 Dom Kolping Wysiołek Luborzycki 133, 32-010 Kocmyrzów
> 22.06.2024 o 16:30 Kino Świt w Miejskim Domu Kultury, Niepodległości 42, Czechowice-Dziedzice
> 22.06.2024 o 17:00 Aula Główna Akademii Jagiellońskiej, Ul. Prosta 4, Toruń
> 22.06.2024 o 19:15 Amfiteatr w parafii Parafi Niepokalanego Serca Maryi I św. Franciszka z Asyżu, “Poczekajka” Kraśnicka 76, Lublin
> 23.06.2024 po Mszach św. o 9:00 i 11:00 Sala parafialna Kościoła Wniebowzięcia NMP ul. Mickiewicza 2, 05-310 Kałuszyn
> 24.06.2024 o 20:00 Agere Contra, Chłodna 2/18, Warszawa
> 27.06.2024 o 18:00 Oratorium przy kościele pw. św. Rodziny, ul. Elfów 29, 43-100 Tychy
> 28.06.2024 o 18:00 Budynek starej zajezdni kolejki wąskotorowej tzw. Ciuchcia, Pl. Staszica 2a, Wrocław
> 29.06.2024 o 19:30 ul. Łęczycka 67b (sala przy kaplicy), 95-100 Zgierz
LIPIEC

> 05.07.2024 o 19:00 Sala Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Główna 51, 42-270 Chorzenice

> 08.07.2024 o 19:00 ul. Jagiellońska 59/65 (pierwsze piętro), Częstochowa

> 09.07.2024 o 18:00 Świetlica wiejska ul. Strażacka 9 Mielżyn gm. Witkowo 

> 12.07.2024 o 19:00 ul. Spychalskiego 1 lok. 8 45-716 Opole

> 14.07.2024 o 13:15 Kraśnicka 34, Lublin

> 14.07.2024 16:00 Sala przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, Ul. Kościelna 53/63, Częstochowa

> 29.07.2024 19:00 Aula Wyższego Seminarium Duchownego, ul. Prymasa Stanisława Karnkowskiego 3, Włocławek

SIERPIEŃ

> 03.08.2024 o 12:00 Ośrodek ,,Zdrowa Rodzina”, Troniny 2, gm. Lipie

Patroni medialni

Potrzeba wsparcia finansowego,
aby ten film skończyć i rozdystrybuować.

Prosimy Cię o pomoc, gdyż koszty profesjonalnej produkcji, a następnie promocji są wysokie.
W sumie razem przekroczą

60 tysięcy złotych

Każda Twoja wpłata pomoże w walce o życie dzieci.
Bo prawda o aborcji pomaga walczyć z aborcją.

Fundacja Życie i Rodzina 
Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
Kod SWIFT: BIGBPLPW
z dopiskiem: „Miało nie żyć”.